Jennifer Lopez bydlí v Cannes na jachtě za 20 milionů liber

  • Jennifer Lopez bydlí v Cannes na jachtě za 20 milionů liber Fotogalerie (20)
    • 19.05.2010
    • Tisk

    Jennifer Lopez se chce v průběhu filmového festivalu v Cannes cítit bezpečně a mít co možná…

    Sdílejte článek:

Jennifer Lopez se chce v průběhu filmového festivalu v Cannes cítit bezpečně a mít co možná největší soukromí. Proto si pronajala na nemalou sumu jachtu od módního návrháře Roberta Cavalliho.

Jennifer Lopez samozřejmě na známý festival dorazí v doprovodu manžela Marka Anthonyho a jejich dvouletých dvojčat Maxe a Emme. Na jachtě má hvězdná rodinka také vlastní personál takže je mnohem pohodlnější a luxusnější než hotel.

Přestože se zpěvačka a herečka snaží svou rodinu chránit před dotěrnými novináři, už stačila s manželem ve Francii navštívit řadu večírků a akcí pro celebrity, a to včetně např. Velké ceny Monaka či Gucci party na počest režiséra Martina Scorseseho.

Loni si podobnou luxusní loď pronajala zpěvačka Mariah Carey, aby v Cannes propagovala snímek Precious. Šlechetná hvězda, která je vdaná za rappera Nicka Cannona, přizvala k návštěvě filmové přehlídky také svůj doprovod. A protože byli i tací, kteří si podobný luxus nemohli dovolit platit z vlastní kapsy a Mariah na svém týmu lpí, zaplatila za ně sama.

Bydlení na jachtě ve francouzském Cannes si oblíbili i David a Victoria Beckhamovi.

Jennifer Lopez – Love Don't Cost a Thing

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz