Elektro-jazzová hvězda Parov Stelar Band Live na Grape Festivalu

  • Elektro-jazzová hvězda Parov Stelar Band Live na  Grape Festivalu Fotogalerie (4)
    • 16.05.2010
    • Tisk

    Jeden z nejzásadnějších rakouských DJ Parov Stelar přijede se svoji skupinou roztancovat fanoušky…

    Sdílejte článek:

Jeden z nejzásadnějších rakouských DJ Parov Stelar přijede se svoji skupinou roztancovat fanoušky na první ročník slovenského Grape Festivalu, který proběhne 13–14. Srpna 2010.

Po letech hraní v klubech se rozhodl Marcus Füreder (Parov Stelar) doplnit své vystoupení o živé nástroje a tak vznikla pětičlenná formace Parov Stelar Band Live skládající se z bicích, basy, saxofonu, vokalistky a programmingu. Okamžitě se tato sestava stala miláčkem klubového a festivalového publika, jejich koncerty jsou nabité živelností a energií díky výjimečné kombinaci elektra, jazzu, obohacené prvky swingu. „Všechny vystoupení v poslední době, včetně nedávného koncertu v Praze, byly dlouho dopředu vyprodané, máme se tedy na co těšit, jejich koncerty se mění na strhující show a popularita této kapely je ze dne na den větší. Jsme velmi rádi, že to zažijeme na vlastní kůži“, říká za pořadatele Ján Trstenský.

Parov Stelar Band Live tak na novém slovenském festivalu doplní zahraniční hosty Röyksopp (Nor), The Subways (Uk), Robots In Disguise (Uk), či Loonaloop (Aus).

Více informací:

www.grapefestival.sk

www.myspace.com/stelar1a

www.parovstelar.com

Parov Stelar ft. Lilja Bloom – Shine

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz