Zpěvačka Gwen Stefani je znovu těhotná – čeká třetí dítě

  • Zpěvačka Gwen Stefani je znovu těhotná – čeká třetí dítě Fotogalerie (11)
    • 14.05.2010
    • Tisk

    Zpěvačka punk rockové skupiny No Doubt, která má se svým manželem Gavinem Rossdalem už tři syny – tříletého Kingstona a devatenáctimě­síčního Zumu, je opět v jiném stavu.

    Sdílejte článek:

Gwen Stafani prý trpí těžkými nepříjemnými ranními nevolnostmi. Čtyřicetiletá blondýna se snaží udržet své těhotenství v tajnosti, a tak stále skrývá své rostoucí bříško.

Jeden z návštěvníků koncertu v New York prohlásil: „Gwen si pořád natahovala košili tak, aby byla volná a neobepínala její tělo. Bylo to zvláštní, ale když se otočila bokem, bylo mi jasné proč. Stoprocentně měla těhotenské bříško.“

Gwen Stefani docela nedávno prohlásila, že už se jí krátí čas na to, aby měla dalí dítě, ale že by určitě ráda ještě rozšířila svou rodinu.

Řekla doslova: „Mateřství je nádherné a složité. Pokud s ním člověk nemá vlastní zkušenost, nedokáže si tento nádherný pocit představit. Často si uvědomuji, že už mi ujíždí vlak. Ale nechci zůstat pouze u dvou dětí. Chudák Zuma, bude prostředním dítětem.“ A dodala: „Teď se na to moc nesoustředím, ale není to jen na mě. Těhotenství je zázrak, takže uvidíme.“

Gwen Stefani – Holl A Back Girl

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz