Napořád Tour Michala Hrůzy a Kapely Hrůzy se blíží ke konci

  • Napořád Tour Michala Hrůzy a Kapely Hrůzy se blíží ke konci Fotogalerie (1)
    • 30.04.2010
    • Tisk

    Letošní jarní „Napořád Tour“ Michala Hrůzy a Kapely Hrůzy má za sebou již jedenáct zastávek.

    Sdílejte článek:

Letošní jarní „Napořád Tour“ Michala Hrůzy a Kapely Hrůzy má za sebou již jedenáct zastávek. Poslední koncerty turné, které se blíží ke svému závěru, mají fanoušci šanci vidět už jen 30.4. v Aši a 13.5. v Praze.
Turné vyvrcholí koncertem v pražské v Malostranské Besedě, ve čtvrtek 13. května, od 20.30 hod. Diváci se mohou těšit nejen na písničky z Michalova alba „Napořád“, včetně titulního stejnojmenného hitu, který byl vloni na několik týdnů vůbec nejhranější českou radiovou písničkou, ale i na úvodní píseň seriálu České televize „ Budu ti vyprávět“ a také na nový singl „ Hotel Morava, ke kterému natočil herec a režisér Jan Budař velmi vydařený videoklip, kde si zahrál i hlavní roli.
Michal Hrůza – Hotel Morava

A pochopitelně Michal zahraje své nejznámější hity i písničky let minulých. Vstupenky na koncert jsou v prodeji v pokladně Malostranské Besedy a v síti Ticketsream.
Letní nabitý program Michala Hrůzy & Kapely Hrůzy zahrnuje nejen festivaly ( např. 4.6. Jam Rock, 31.7. Benátská Noc, 6.8. Sázava Fest), městské slavnosti i open-airy. Dvakrát si Michal s kapelou společně zahraje se skupinou MIG 21, a to na hradě Loket (12.6.) a v letním areálu u zámku Buchlovice na Moravě (23.7.).

Více informací na www.michalhruza.cz

Michal Hrůza – Napořád

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz