V rámci jarního turné se Sunflower Caravan zastaví "doma" v Akropoli

  • V rámci jarního turné se Sunflower Caravan zastaví "doma" v Akropoli Fotogalerie (3)
    • 15.04.2010
    • Tisk

    Kapela Sunflower Caravan se téměř na závěr svého jarního koncertního turné, které zahrnuje…

    Sdílejte článek:

Kapela Sunflower Caravan se téměř na závěr svého jarního koncertního turné, které zahrnuje dohromady přes 25 koncertů, nyní zastaví „doma“, v Paláci Akropolis.
Pro kapelu, která bezesporu upoutala pozornost nejen nominací v kategorii Objev roku hudebních Cen Anděl 2009, se jedná o vrchol tohoto jarního turné. Na koncert si kapela po veskrze pozitivních reakcích z konce minulého roku znovu přizvala Jamese Nemo, frontmana londýnsko-berlínské čtveřice Nemo. Kromě něj se o výjimečný zážitek opět postará VJ Martin se svou velkoplošnou projekcí.
Sunflower Caravan vyzývají nejen domácí, ale i všechny mimopražské příznivce, aby přišli pořádně zatopit pod kotlem v Paláci Akropolis. Právě pro ně budou přichystány podrobnosti na kapelním profilu na facebooku. Show, která se chystá, by měla být jedinečným zachycením skupiny před tím, než se zavře do studia s novým materiálem.
Kapela od podzimu udělala velký posun. Hlavním krokem vpřed se bezesporu stalo rozhodnutí téhle trojice definitivně přidat ke svým instrumentálním nápadům zpěvovou linku. Vokálu se zhostil frontman Andy. Tuto svou novou roli důkladně prověřil na probíhajícím turné. Stejně tak kapela „oťukává“ fungování několika nových skladeb, které by měly figurovat na připravovaném druhém albu, a ty se chystá představit i pražskému publiku. Rozhodně tedy je na co se těšit. Především si ale kapela chce spolu se všemi, kdo dorazí na jejich pražský koncert, užít svoje nejsilnější skladby, které si časem sedly a ustálila se jejich koncertní podoba.
Všechny další informace a případné další termíny turné jsou k nalezení na stránkách Sunflower Caravan.
Sunflower Caravan, support James Nemo, 22. dubna 2010, 19:30, vstupné 120,– Kč v předprodeji, 160,– Kč na místě.

Více informací:

http://bandzone.cz/…lowercaravan

http://www.myspace.com/…lowercaravan

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz