Nejčastěji vyhledávanou a stahovanou celebritou je Cheryl Cole

  • Nejčastěji vyhledávanou a stahovanou celebritou je Cheryl Cole Fotogalerie (19)
    • 29.03.2010
    • Tisk

    Přesněji řečeno, Cheryl Cole je celebritou, kterou lidé nejčastěji vyhledávají na internetu…

    Sdílejte článek:

Přesněji řečeno, Cheryl Cole je celebritou, kterou lidé nejčastěji vyhledávají na internetu prostřednictvím svých mobilních telefonů.

Cheryl Cole, bývalé zpěvačce Girls Aloud, patří i další prvenství. Její Fight for This Love je nejstahovanějším videoklipem právě přes mobilní telefony.

Šestadvacetiletá kráska tak podle výsledků, které ukázal Orange Digital Media Index (ODMI), se 40ti procentní úspěšností převálcovala i Miley Cyrus alias Hannah Montanu. Na třetím místě skončil Robert Pattison a jeho Twilight.

Paul Jevons ze společnosti Orange k tomu říká: „Vyhledávání přes mobilní telefon je skutečným barometrem slávy a věrně zobrazuje, jak moc je veřejnost fascinována některými celebritami.“

Cheryl Cole se může pochlubit také tím, že její píseň je nejčastěji stahovanou. Na druhém místě pak skončili The Black Eyed Peas s hitem Meet Me Halfway a na místě třetím Lady Gaga a její Bad Romance.

Cheryl Cole – Fight For This Love

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.