Phil Collins neudrží paličky – lepí si je k rukám

  • Phil Collins neudrží paličky – lepí si je k rukám Fotogalerie (5)
    • 29.03.2010
    • Tisk

    Phil Collins má po zranění stále problémy s motorikou. Bývalý bubeník Genesis si ošklivě…

    Sdílejte článek:

Phil Collins má po zranění stále problémy s motorikou. Bývalý bubeník Genesis si ošklivě poranil ruce a ani po operacích jemná motorika nefunguje, jak by měla.

Phil Collins vysvětluje: „Když jsem poprvé po operaci krční páteře sednul k bicím a vzal do rukou paličky, letěly přes celou místnost, protože jsem je nedokázal udržet.“ A dodává: „Když chci hrát, musím si je přilepit lepící páskou k rukám. Je to jako mít nasazený kondom. Hrozně zvláštní. Ruce máte jako ve svěráku.“

S podobnými problémy se devětapadesátiletý Phil Collins nesetkává pouze při hraní na bicí. Jeho zdravotní stav mu působí těžkosti i v každodenním životě. Některé úkony jsou pro něj nemožné. „Nemůžu třeba při jídle obvyklým způsobem používat lžíci nebo nůž. Nejsem schopen otevřít plechovku. Není to tak strašné, ale člověka tento stav omezuje,“ dodává Collins.

I přes to tvůrce hitů jako You Can’t Hurry Love doufá, že se brzy zotaví a bude znovu běžně fungovat. V nejbližších dnech čeká Philla Collinse další operace a následná rehabilitace. Věří, že pak bude moci znovu koncertovat s Genesis. Pokud ovšem bude mít čas věnovat se své původní kapele také její někdejší frontman Peter Gabriel.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze