Podívejte se na nový klip O5&Radeček s Klárou Vytiskovou

  • Podívejte se na nový klip O5&Radeček s Klárou Vytiskovou
    • 24.03.2010
    • Tisk

    Skupina O5&Radeček vydala novou desku s názvem Máš mě na svědomí, 17. února..

    Sdílejte článek:

Skupina O5&Radeček vydala novou desku s názvem Máš mě na svědomí, 17. února ji v pražském Hard Rock Cafe pokřtili (viz. Novinku O5 a Radeček pokřtí společně Sparťan i Slávista ) a všichni, kdo jste se křtu zúčastnili jste mohli na živo slyšet duet Zůstaň, který si s „Radečky“ střihla zpěvačka Toxique Klára Vytisková.

A nezůstalo jen u koncertní podoby zmíněného songu Zůstaň. Skupina O5&Radeček k němu natočila klip, který vytvořili studenti pražské FAMU Pavel Nosek, Šimon Hájek a Martin Polách a v roli svazované není nikdo jiný, než již zmíněná Klára Vytisková.

Točilo se první únorový víkend v Praze v Centru moderního umění Meetfactory a měsíc trvala postprodukce. Záběry vznikaly synchronizací sedmi různě rozmístěných kamer, které se pak prostříhaly do jednoho záběru.

Píseň Zůstaň, není jen ověnčena klipem, ale už 4 týden patří do první desítky nejhranějších českých skladeb.

Více info o kapele na: www.o5.cz

o5 & Radeček a Klára Vytisková – Zůstaň

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.