Skupina Arakain o vlásek unikla plamenům

  • Skupina Arakain o vlásek unikla plamenům
    • 22.03.2010
    • Tisk

    Členové kapely Arakain a celý tým, který se podílí na přípravě koncertů v rámci aktuálního turné, zažili vskutku adrenalinovou pokoncertní noc. V hotelu, kde byli ubytovaní, začalo v noci ze soboty na neděli hořet.

    Sdílejte článek:

Teprve čtvrtá zastávka jarního tour skupiny Arakain v jihočeském Kovářově se jí tak mohla stát osudnou. V baru hotelu v Milevsku, kde byla kapela po koncertě ubytována, začalo nad ránem hořet. Pouze díky okamžité reakci řidiče a technika se podařilo hotel včas evakuovat a oheň uhasit ještě před příjezdem hasičů.

Štiplavý dým během krátké chvíle zaplnil celý objekt Sporthotelu, ve kterém v tu dobu nocovalo zhruba 30 hostů. Všichni následně museli využít náhradní ubytování. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Podle vyjádření hasičů zřejmě požár způsobil nedopalek z cigarety nešikovně odhozený do koše jedním ze členů místního personálu.

Skupina Arakain tak dál může pokračovat v koncertování v rámci jarního turné, které čítá kolem dvaceti zastávek. Více se o něm dočtete zde.

Arakain – Paganini

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.