Studentský rockový festival POKUŠ 2010

  • Studentský rockový festival POKUŠ 2010
    • 21.03.2010
    • Tisk

    Parta mladých hudebních nadšenců z Podbořan se rozhodla uskutečnit projekt, který …

    Sdílejte článek:

Parta mladých hudebních nadšenců z Podbořan se rozhodla uskutečnit projekt, který podle nich dlouhodobě chybí – rockový festival, který má potenciál stát se velkým a tradičním a zároveň by vyplnil mezeru v podbořanském kulturním dění.
POKUŠ 2010 je pro organizátory i pro vás jistým pokusem. Pokusem stát se právě vaší oblíbenou hudební akcí, kde rádi strávíte svůj čas. V pátek 9.dubna v Národním domě v Podbořanech od 18:30 pro vás budou připraveny čtyři kvalitní a prověřené skupiny – Voltage, úderný hard rock ze Slaného na rozjezd, v duchu dobré zábavy zahrají zkušení funk – rockoví Ape Town z Rokycan, pokračovat budou jedni z jistých vrcholů večera, vyhlášeni nejpopulárnější kapelou města Kadaně, skupina Spath, hrající styl progressive – crossover a na závěr večera pro všechny a především podbořanské metalové fanoušky, naši oblíbení Modesty & Pride.
Čeká vás tu vstupné 50 Kč, otevřená vinárna, zajištěná pořadatelská služba, velký parket, moderátor, paintball show se soutěží o lahve a dárky od partnera z Božkova a po skončení budou k dispozici fotky z celé akce na webu. Součástí projektu je také dopolední přednáška pro podbořanské školáky o historii rockové hudby.

Bližší info: www.pokus.info

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.