Zítra zahrají v Roxy Fake Tapes zadarmo, pak se vydají na turné

Pražská indie rocková kapela Fake Tapes, označovaná hudebními žurnalisty za jednu z největších mladých nadějí české hudební scény, se vydává na své první celorepublikové turné. V rámci šesti zastávek tour se kapela představí v Litomyšli, Liberci, Plzni, Brně, Vyžlovce a Ostravě.

„Dlouho jsme hráli hlavně v Praze. Jsme rádi, že se nám povedlo v hlavním městě získat stabilní pozici a poměrně hodně fanoušků. Nechceme je nijak zanedbávat, ale máme pocit, že jsme jako kapela vyspěli, vyhráli jsme se, a že přišel čas se podívat i „do světa“. Chceme určitě častěji než dříve koncertovat i mimo hranice Prahy.,“ uvedl frontman kapely Adam „Piaf“ Vopička. Ten je pro svou charakteristickou barvu hlasu často srovnáván se zpěvákem kapely Placebo Brianem Molkem. „To víte, že mě to trošku štve. Nyní však intenzívně pracujeme s producentem Michalem Novákem (the.switch, Charlie Straight ad.) na nových skladbách, v rámci kterých se mě Michal rozhodl „odmolkovat“…,“ dodává se smíchem Adam.

Tvrzení, že kapela nechce zanedbat ani své pražské fanoušky, dokazuje i to, že pro ně naplánovala mimořádný koncert se vstupem zdarma! Již 15.3. zahrají Fake Tapes v pražském klubu Roxy v rámci populární klubové noci Free Mondays. Během koncertu vystoupí i spousta hostů v čele s klávesistou a violancellistkou. Členové kapely připravili pro fanoušky i speciální překvapení. Vzhledem k tomu, jaké počasí doprovází letošní příchod jara, rozhodli se v Roxy uspořádat druhé Vánoce a rozdají návštěvníkům dárky! Pro tuto příležitost dokonce nahrál frontman kapely Adam Vopička několik krátkých demo skladeb, které kapela jednotlivě vypálí a podepíše. Nejaktivnější fanoušci pod pódiem si pak během koncertu budou moci vybrat jedno z CD a odnést si jej domu. Získají tak mimořádnou raritu – svou vlastní píseň od Fake Tapes, kterou nemá a neuslyší nikdo jiný, než pouze oni!

Koncerty v rámci Fake Tapes turné jaro 2010

05.03.2010 Litomyšl Kotelna

15.03.2010 Praha Roxy – Free Mondays – vstup zdarma

20.03.2010 Liberec Faux Pas

15.04.2010 Plzeň Anděl Café

28.04.2010 Brno Melodka

22.05.2010 Vyžlovka Vyžlovský vodník

27.05.2010 Ostrava Templ

Fotokredit: PetrKlapper.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.