Love Gangsters vydávají druhé album Music Outsiders

  • Love Gangsters vydávají druhé album Music Outsiders
    • 14.03.2010
    • Tisk

    Českobudějovická elektro–pop–punková formace Love Gangsters vydává druhé album…

    Sdílejte článek:

Českobudějovická elektro–pop–punková formace Love Gangsters vydává druhé album pod názvem Music Outsiders, které bude pokřtěno 30. března  v pražském hudebním klubu Futurum.  Album pokřtí zpěvák Petr Kolář, který stejně jako kapela pochází z Českých Budějovic.
Deska vychází nyní u labelu SupPub Records a bude obsahovat jedenáct vlastních skladeb a jeden remix. Producentsky se na něm podílel a spolupracoval Aleš Hyvnar. Kapela se při jeho tvorbě inspirovala filmy „nejhoršího“ režiséra všech dob Edwarda Davise Wooda, kterého kapela absolutně uznává a celé dílo tomuto režisérovi věnuje. V březnu Love Gangsters vyjíždějí na klubové turné, které odstartují dvěma koncerty v městě Durer Kert v Budapešti a jedním koncertem v berlínském klubu SO 36, kde si kapela minulý rok v rámci svého miniturné Budapešť – Berlín – Glasgow vytvořila pevnou fanouškovskou základnu.
Jako speciální host se představí Martina Partlová&Band, další kapelou, která  se objeví na podiu klubu Futurum bude pražská, též elektro–punková partička LUS3, kteří mezi hlavní atributy své tvorby uvádějí hravost, drzost a styl. V roce 2009 postoupili do finále vyhledávací soutěže RGM Live Space  a zároveň se věnovali natáčení svého nejnovějšího třípísňového EP „Aplaus“. Jak Love Gangsters tak LUS3 svým pojetím hudby nespadají do klasických škatulek a vždy přinášejí na podium originalitu a show.
„Přípravu alba Music Outsiders provázely tři neúspěšné milostné vztahy, několik rodinných situací, které vždy nebyli příjemné a příchod jednoho nového života. I když štěstí pokaždé nestálo na naší straně a příprava desky trvala mnohem déle, než jsme si přáli, nakonec největší zásluhu na vzniku má humor, který vždy byl hnacím motorem kapely a díky němuž se Love Gangsters nikdy nepohádali a ani to nemají v plánu“ prohlásil zpěvák kapely Marotha.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.