Pro krasavce Jareda Leto je film důležitější než hudba

  • Pro krasavce Jareda Leto je film důležitější než hudba
    • 10.03.2010
    • Tisk

    Jared Leto, který se svojí kapelou 30 Seconds to Mars vystoupí v Praze už příští čtvrtek…

    Sdílejte článek:

Jared Leto, který se svojí kapelou 30 Seconds to Mars vystoupí v Praze už příští čtvrtek 18. března, považuje svou hereckou kariéru za zajímavější než hudební tvorbu.

Užívá si prý obě své aktivity. Natáčení filmů ho ale naplňuje více než hudba.

Jared Leto doslova prohlásil: „To, že můžu točit filmy, je pro mě nejzajímavější aktivitou v mém životě. Miluju přípravu na roli. Ten proces, kdy se vyvíjí charakter role. Ale na druhou stranu nepotřebuji točit pět filmů za rok a nechci být nejobsazovanějším hercem na světě. Jednoduše chci získávat nové zkušenosti a každá nová role je pro mě výzvou. Proto mám také raději menší role nebo komornější filmy. Je zajímavé být menší částí velké skládačky.“

Osmatřicetiletý Jared Leto se ale zároveň snaží co nejvíce věnovat své kapele 30 Seconds to Mars. Produkuje, skládá a přináší do kapely nové nápady.

Jared Leto dodává: „Hudba si žádá mnohem více odpovědnosti. Chce to mnohem víc práce. Jste totiž zároveň skladatel, musíte být kreativní, jse režisérem, spisovatelem, editorem, producentem i hercem v jedné osobě.“

30 Seconds to Mars – From Yesterday

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.