Chinaski miri do USA, na Slovensko a do studia

  • Chinaski miri do USA, na Slovensko a do studia Fotogalerie (4)
    • 10.03.2010
    • Tisk

    V roce 2010 čeká Chinaski, mimo koncertního turné po USA, také řada koncertů na Slovensku.

    Sdílejte článek:

V roce 2010 čeká Chinaski, mimo koncertního turné po USA, také řada koncertů na Slovensku. Především se ale kapela bude naplno věnovat přípravě nového CD, které vyjde 15. září 2010.
Na nedávném udílení cen televizní stanice Óčko, Chinaski obhájili titul a znovu se stali skupinou roku. Nyní se chystají do Spojených států, kam vyrazí již po čtvrté zahrát tamní české komunitě. V rámci série několika koncertů se představí mimo jiné v New Yorku, Las Vegas, Miami nebo ve Washingtonu.
Letos v létě u nás Chinaski naživo takřka neuvidíme. Skupina bude totiž koncertovat na Slovensku a u nás se objeví jen na dvou festivalech V Hlučíně a Vizovicích.
Mezitím se celá skupina bude intenzivně věnovat práci na novém albu, které vyjde na podzim letošního roku. Na něj skupina naváže koncertním turné, které proběhne na přelomu září a října 2010.

Aktuální dění a další info o skupině Chinaski sledujte na webu www.chinaski.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.