Poslechněte si aktuální album kapely Scissorhands

Aktuálně vydané album Super Tuzex Bros. od bohužel dnes již neexistující kapely Scissorhands si nyní můžete celé poslechnout exkluzivně na Scissorhands profilu na portálu Bandzone.cz.
Album obsahující deset písní – Fake Lady Ann, I Want To Be Your Monster,  Hurricane,  About You – Without You,  Mars,  Wake Up (In Your Dreams), Just Tomorrow,  Better Than The Best, Break Me, SPR TZX BRS – v produkci Marka Kopeckého (mj. producent Sunshine, Animé) je dárkem a poklonou všem fanouškům Scissorhands, kteří se na něj, ani po tak dlouhé době čekání a nakonec i rozpadu kapely, nepřestali těšit.
Super Tuzex Bros. má všechnu fascinující drzost debutu. Chová se páskovsky jako rock'n'roll, chuligánsky jako punk, bezostyšně jako nu-rave a je jí to jedno. Je horkým kandidátem na jednu z nejlepších desek vydaných letos v Čechách.
Více na :

http://www.xproduction.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.