Gossip zavítají v červnu konečně i do Prahy

  • Gossip zavítají v červnu konečně i do Prahy Fotogalerie (7)
    • 04.03.2010
    • Tisk

    Česko bude mít tu čest na svém území v červnu přivítat oblíbenou partičku Gossip!

    Sdílejte článek:

Česko bude mít tu čest na svém území přivítat další doposud „nedostižnou“ a fanoušky tolik oblíbenou hudební partičku – v červnu přijedou Gossip!
Gossip jsou kapelou, kterou rozhodně předchází rozporuplná celosvětová mediální pověst. Dá se předpokládat, že pokud jste o ní (opravdu náhodou) ještě hudebně neslyšeli, že jste určitě někde zaregistrovali objemově těžko přehlédnutelnou zpěvačku Beth Ditto, o které bulvární plátky píší v souvislosti s jejím odmítavým postojem k hubnutí, k holení různých tělesných partií a používání deodorantů.
Gossip jsou jasným příkladem toho, že ve třech se dá udělat docela slušný bugr. Stačí mít výrazný autorský potenciál prezentovaný navíc zpěvačkou nepřeslechnutelnou stejně tak jako nepřehlédnutelnou. A tak, i přes vývojový posun směrem k mainstreamu, jsou The Gossip jednou z nejzábavnějších kapel posledních let.
Přijďte se o tom osobně přesvědčit 26. června do pražského klubu SaSaZu.
Vstupenky jsou k dostání v ceně 770 Kč a 1 650 Kč (VIP) exkluzivně v síti Ticketpro.
Více info:

www.gossipyouth.com

www.myspace.com/gossipband

The Gossip – Heavy Cross

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.