Kamil Střihavka oslaví narozeniny v pražském klubu Retro Music Hall

  • Kamil Střihavka oslaví narozeniny v pražském klubu Retro Music Hall Fotogalerie (3)
    • 02.03.2010
    • Tisk

    Kamil Střihavka oslaví narozeniny v den svého svátku 3.3. v pražském klubu Retro Music Hall!

    Sdílejte článek:

Středu 3.3.2010 oslaví svátek všichni Kamilové a právě toto datum si Kamil Střihavka vybral na odstartování série svých vystoupnení, kterými slaví 20 let na hudební scéně.
Toto turné navazuje na vydání dvojCD, které svým rozsahem přesahuje klasický rámec Best Of-ky, a je retrospektivou mapující Kamilovou tvorbu na české rockové scéně za posledních dvacet let. „Je to vlastně taková moje hudební story“, potvrzuje Kamil Střihavka.
Kamil pokřtí za učasti vyjímečných hostů toto výběrové dvojCD, které vyšlo u firmy Sony Music, a nese podtitul „20 let na scéně“. V průběhu večera zazní všechny největší hity včetně zajímavých duetů. Můžeme se například těšít na spojení dvou vyjímečných hlasů Dana Bárty a Kamila Střihavky v písni „You Keep Moving“ z repertoáru Deep Purple.
Ve středu se v Retro Music Hall těšit na vystoupneí i těchto hostů: Lucie Bílá, Michal Pavlíček, Ota Balage, Zdeněk Mazač a Dan Bárta.
Tímto speciálním vystoupením zahájí Kamil Střihavka jarní Best Of Tour, na kterém ho bude doprovázet jeho kapela Leaders.

Více informací a fotek najdete na www.strihavka.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.