The Roads nahráli novou desku The Witness v Berlíne

  • The Roads nahráli novou desku The Witness v Berlíne
    • 27.02.2010
    • Tisk

    Skupině The Roads s česko-britskou sestavou a bydlištěm v Berlíně vychází nové album!

    Sdílejte článek:

Skupině The Roads s česko-britskou sestavou a bydlištěm v Berlíně vychází 8. března 2010 nové album The Witness u RGM Entertainment. Deska je to jejich už v pořadí druhá, ale první právě u RGM.
A to proto, že se The Roads stala vítězem historicky prvního ročníku soutěže RGM Live Space. Vítězstvím v této soutěži si zajistili komplexní péči zmiňovaného vydavatelství včetně vydání CD. Pilotním singlem z alba The Witness se stala skladba „Bells“, kterou už hrají vybraná rádia včetně Evropy 2 a sítě rádií Kiss.
V tuto chvíli se dokončuje i videoklip (jejich čtvrtý v pořadí). Děj je hlavně o snaze vymknout se každodenní rutině a věnování se tomu, co člověk doopravdy chce. Mimo kapely oblečené v divokých kostýmech se objeví i krásné dívky a nefalšovaní varietní umělci. Klip se natáčel v Berlíně a režíroval ho australský režisér s českým jménem Alex Smetana.
The Roads vznikla v Praze v roce 2006 a první desku (pod stejným názvem jako kapela sama) měla v únoru 2009. Od loňského roku žijí všichni spolu v jednom bytě v Berlíně, a jak říkají: „plníme si sen všech rock'n'rollových kapel, živíme se vlastní hudbou“.  Texty píše zpěvák Ray a hudba bývá kolektivní prací. Pravidelně hrají nejen v berlínských klubech (Sage, Café Zapata, Wild at Heart, White Trash,…), ale i u nás. Ostatně Cafe Zapata je pro ně důležitým klubem. Zde odehráli jejich vůbec první koncert v Berlíně, společně s britskou partičkou Myriad Creatures. Úspěchy slaví se svými skladbami také v Německu – hrají je velká rádia jako třeba Fritz, Motor FM, Radio Eins, ale i řada menších.
Premiérový křest si cédéčko The Witness odbude v pražském Hard Rock Café ve středu 31.března. Hned potom vyrazí na koncerty, které budou představovat nejen nové album. Jarní a podzimní termíny v tuto chvíli vznikají, a budou pravidelně uveřejňovány na webových stránkách kapely. Níže jsou uvedeny některé z nich. The Roads jsou: Ray Gibson (zpěv), Ondřej Adam Homola(zpěv, baskytara), Šimon Jelínek (zpěv, klávesy), Ondřej Skoumal (zpěv, kytara) a Štěpán Drábek (zpěv, bicí).
Více informací naleznete na:

RGM.cz

www.theroads.cz
Termíny vybraných koncertů:

31.3. Praha, Hard Rock Cafe

9.4. Litomyšl, Kotelna

11.4. Berlin, Madam Claude

16.4. Stuttgart, Beat Club

22.4. Berlin, White Trash

28.4. Čtverec, hudební festival

25.5. Brno, Metro Music Bar

5.6. Žamberk, Jam Rock Festival

12.6. Česká Lípa, Všudybud

19.6. Třinecké Kilowatty

21.6. Berlin, fete de la musique

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.