Vstupenky k pódiu na festival Sonisphere jsou vyprodané

Festival Sonisphere, který v polovině června do České republiky přiveze světovou metalovou špičku, vyprodal Golden Circle. Tedy prostor nejblíže k pódiu. Fanoušci, kteří chtěli být na Sonisphere svým hvězdám co nejblíže, tak už právě tyto atraktivní vstupenky rozebrali.

Dobrá zpráva pro všechny, kteří se 19. června na letiště u Mimoně chystají: bězné vstupenky, které jsou k dostání ve standardních prodejních sítích i přímo na festivalovém webu, jsou stále k dispozici, a to v hojném množství. Aktuální cena garantovaná do konce března je 1 690,– korun. Pak ceny každý měsíc poskočí o sto korun nahoru.

Kromě běžných lístků Sonisphere nabízí také exkluzivní V.I.P. vstupenky s řadou výhod. Vipka přijde na bezmála pět tisíc korun a zahrnuje např. V.I.P. areál s občerstvením, stání u pódia nebo oddělené parkoviště.

Festival umožní českým fanouškům i návštěvníkům České republiky na jednom pódiu zhlédnout thrashmetalové hvězdy Metallicu, Megadeth, Slayer a Anthrax. Chybět nebude legendární Ronnie James Dio s kapelou Heaven & Hell. Velkým lákadlem jsou také nedávno potvrzené formace Alice in Chains, Devil Driver, Stone Sour či Rise Against a další. Pořadatelé slibují, že tento výčet zdaleka není konečný.

Aktuální informace a podrobnosti k festivalu najdete na cz.sonisphere­festival.net

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.