Šance pro české kapely - „Česká spořitelna Colours Talents“

  • Šance pro české kapely - „Česká spořitelna Colours Talents“
    • 21.02.2010
    • Tisk

    Startuje již 6. ročník soutěže pro české world music kapely „Česká spořitelna Colours Talents“

    Sdílejte článek:

15. února 2010 se již pošesté otevřela domácím world music kapelám šance vyhrát natočení vlastního alba a zároveň se představit na velkém mezinárodním hudebním festivalu. Vydavatelství In­dies Scope Records a festival Colours of Ostrava za podpory České spořitelny totiž vyhlašují již 6. ročník soutěže „Česká spořitelna Colours Talents“.

Soutěž je určena všem skupinám, jejichž styl je inspirován jak místní lidovou hudbou, tak i hudbou světovou (například: Irsko, Skandinávie, hudba z Afriky, Asie i jižní Ameriky) a které nejsou smluvně vázány u některé z vydavatelských společností. Kapely mohou umisťovat své prezentace a tři hudební ukázky ve formátu mp3 do 30. dubna 2010 prostřed­nictvím webového formuláře na internetové adrese http://talents.freemusic.cz
Zde také zájemci získají přesné podmínky soutěže a další informace. Mezi vítěze minulých ročníků patří kapely BraAgas, Trio de Janeiro, Prosti Dumi, Yellow Sisters a Posmrtné zkušenosti.

Odbornou porotou vybraní tři finalisté se živě představí v červnu v Brně. Členové finálových kapel obdrží zároveň vstupenku na festival Colours of Ostrava 2010 a CD minulých vítězů soutěže.
Vítěz získá možnost natočení alba (10 dní natáčení ve studiu Indies Scope Records) a jeho vydání u Indies Scope Records. Zároveň bude pozván k vystoupení na festivalu Colours of Ostrava 2010, který se letos koná od 15. do 18. července. Porota je složená z odborných kritiků, zástupců festivalu Colours of Ostrava a Indies Scope Records. Soutěž pořádá mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava a vydavatelství Indies Scope Records.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.