Projekt Montage vydává desku King Or Queen

  • Projekt Montage vydává desku King Or Queen
    • 17.02.2010
    • Tisk

    Klára Vytisková krom své retrokapely Toxique vystupuje už tři roky i v projektu Montage…

    Sdílejte článek:

To, že Klára Vytisková je s retrokapelou Toxique, objevem roku 2008, na roztrhání (nyní např. uvádí hudební pořad Medúza), ví snad každý. Ovšem málokdo ví, že už tři roky ještě zpívá v projektu Montage, v jedinečném duu, který kromě ní tvoří ještě bubeník a producent Thom Herian.
V projektu Montage Thom i Klára nejprve po dobu dvou let vytvářeli skladby, které v sobě mísily chytlavý elektronický pop s junglovými strukturami, a vyvíjeli svou hudební filozofii na originální avantgardnosti, provokativní ležérnosti a podmanivosti vokálu Kláry Vytiskové. Své premiérové živé vystoupení předvedli v červnu roku 2009 v Paláci Akropolis, jejich skladby pravidelně znějí éterem Radia 1. V současnosti mají svůj první videoklip k písni King Or Queen.
Oba talentovaní hudebníci do projektu Montage vnesli jedinečné prvky a dali tak vzniknout originálním rytmům se základem v d’n’b a junglu, obohaceným popovou melodičností a ženským vokálem. V tomto duchu se nese i jejich nové album King Or Queen, jehož skladby posluchače bezpochyby nabijí energií a zaujmou svou rozmanitostí a neotřelým stylem. Album vychází u Indies MG 22.2.2010.

Více info: www.indiesmg.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze