Zítra se na "sedmičce" představí post-hardcoreová parta Yashin

Ve čtvrtek 18. 2. si svůj koncertní debut před českým publikem vystřihne šestičlenná post-hardcoreová parta Yashin ze skotského Glasgow – čerstvý to objev na britské hudeb­ní scéně.
Jejich skvělé debutové album Put Your Hands Where I Can See Them vyšlo před dvěma týdny, a přesto – a nebo možná právě proto - že nepřináší nic zásadně originálního, setkává se s velkou odezvou, a to nejen v domovském Skotsku.
Kapele však cesta na vrchol trvala téměř šest let, během nichž musela obecenstvo přesvědčit a doslova si jeho přízeň vydobýt, zejména neúnavným předskakováním známějším formacím jako např. The Used, Madina Lake nebo Rise Against. Letos ale vzhledem k ohlasům na album a pracovitému bookingu čeká Yashin spousta příjemných aktivit, včetně koncertů na evropském kontinentě – jeden z nich zažije ve čtvrtek i strahovská Sedmička.
Nezbývá než dodat, že pro fanoušky kapel jako Lostprophets, Story Of The Year či Funeral For A Friend je koncert Yashin naprostou povinností.
Jako hosté se představí stylově spříznění Pražáci Evelynne a plzeňští „metalcoreoví“ This Night Draws The End.
Vstupné činí příjemných 180,– Kč, takže si troufáme říci: skvělý scénář pro čtvrteční večer.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.