Eddie Stoilow boduje s Hey You v rádiových hitparádách

 • Eddie Stoilow boduje s Hey You v rádiových hitparádách Fotogalerie (10)
  • 16.02.2010
  • Tisk

  Dlouhou cestu ušel Eddie Stoilow za svým prvním CD Best Of, které se stalo rovnou výběrem..

  Sdílejte článek:

Dlouhou cestu ušel Eddie Stoilow za svým prvním CD Best Of (vyšlo 19.10.2009),  které se stalo rovnou výběrem toho nejlepšího z jejich repertoáru. A hned první singl z něj Hey You se pomalu, ale jistě stává hitem.
Ostatně pro kapelu Eddie Stoilow typický postup… Hey You se totiž tento týden usídlil jako novinka hned na dvanáctém místě IFPI Radio Cz 50. A na začátek týdne příštího si kapela připravila premiérové uvedení stejnojmenného klipu. O co vlastně v klipu, ve kterém hraje hlavní roli celá skupina včetně jejich honorárního člena Boba Klepla, půjde, se snaží přiblížit David Šmídt: „Synopse? Vlastně tam o nic nejde a v tom je to kouzlo. Retro magořiny prostříhané s kapelou v obýváku, která drhne svoje nástroje. Bob Klepl jako guru Eddie Stoilow dohlíží na dobrý stav věci a chodu celé partičky. Ne vždy je retro retrem…. Doslova sedm statečných na retro výletě s moderním singlem.“ Z a kamerou stál Petr Novák, režíroval Pavel Fuksa (ArmadaFilms) a scénář si napsala kapela sama ve spolupráci s režisérem.

Více informací na www.eddiestoilow.com

EDDIE STOILOW jsou: Jan „Žampík“ Žampa – zpěv a kytara David „Sverje“Šmídt – piano a klávesy Martin „Pušky“Puškař – basa Martin „Mrázič“ Mrázek – kytara Vladimír „Vladko“ Zeman – perkuse Michal „Honx“ Hons – bicí Bohumil „Bob“ Klepl – GURU Eddie Stoilow
Eddie Stoilow můžete vidět hned na dvou charitativních akcích:

 • Koncert pro Haiti, Velký sál Lucerny, Praha, v neděli 21. února 2010 (dále vystoupí Monkey Business, Orikoule)
 • Koncert na podporu lidí s roztroušenou sklerózou, v sobotu 15.května 2010, ve Žlutých lázních v Praze (dále vystoupí Fate Magazine, Petr Vondráček a další)

Další koncerty najdete pravidelně aktualizované na www.eddiestoilow.com
, přesto některé doporučujeme: 12.6. – Ústí nad Labem festival, 19.6. – Krušovice festival, festival Benátská noc, 14.8.- Hrachovka, 21.8. – Okoř festival a další.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.