Na Valentýna se bude v Hard Rock Cafe křtít Hlavolam

  • Na Valentýna se bude v Hard Rock Cafe křtít Hlavolam Fotogalerie (4)
    • 12.02.2010
    • Tisk

    David Deyl připravil na neděli 14. února speciální valentýnský koncert v Hard Rock Cafe Praha!

    Sdílejte článek:

Nevíte co s Valentýnským večerem? Přijde vám už nuda chodit na večeře a romantické procházky? A co takhle zajít na Valentýna do Hard Rock Cafe Praha, kde zpěvák David Deyl pokřtí svou novou desku Hlavolam a navíc ti, kteří si rezervují místo včas, bude připraven welcome drink a valentýnský dezert zdarma!
David Deyl připravil na neděli 14. února speciální valentýnský koncert v Hard Rock Cafe, na kterém zároveň pokřtí i své debutové album Hlavolam. Koncert je pro všechny příchozí zdarma!
Samotný koncert se uskuteční ve speciálně stylově valentýnsky upraveném klubu již od 18,00, aby se ho mohli zúčastnit Davidovi fanoušci i ze vzdálenějších míst celé republiky. Na tomto koncertě bude zároveň slavnostně pokřtěno Davidovo debutové album Hlavolam. Kmotrem alba bude písničkář Xindl X, autor a interpret loňského hitu „Anděl“, a Helena Zeťová, pokud se jí podaří odpoutat se od svých současných zájmu v Řecku.
Koncert v Hard Rock Cafe 14. 2. bude zatím největší Davidovo sólové vystoupení s vlastní doprovodnou kapelou, kde živě představí písně z alba Hlavolam, ale i několik překvapení.
Pro návštěvníky koncertu, kteří si rezervují místo včas, bude zajištěn welcome drink a valentýnský desert zdarma. (info na : telefon: 420 224 229 5­29 nebo email Prague_SalesCoordinator@hardrock.com)
Dadiv Deyl – Ted hned!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.