Embassy předělali Krylovo Anděla, teď chystají desku

  • Embassy předělali Krylovo Anděla, teď chystají desku Fotogalerie (4)
    • 06.02.2010
    • Tisk

    Zřejmě většina z vás již zaznamenala předělávku slavné písničky z repertoáru Karla Kryla

    Sdílejte článek:

Zřejmě většina z vás již zaznamenala, minimáně prostřednictvím hudební stanice Óčko, předělávku slavné písničky Anděl z repertoáru Karla Kryla v podání skupiny Embassy.
O kapele, která se hlásí k modernímu kytarovému zvuku, se v kuloárech mluví už delší dobu. Vždyť mladých, zajímavých a šikovných interpretů, kteří by mohli rozhýbat stojaté vody místní hudební scény a oslovit širší publikum, je pomálu. Masovým médiím mohou Embassy k výše uvedeným schopnostem navíc nabídnout i atraktivní příběh. V kapele účinkují muzikanti, kteří v minulosti fungovali ve skupině Ewy Farne, spolupracovali s r'n'b hvězdičkou Victorií nebo zpěvákem Davidem Deylem. S Farnou strávili Embassy celé dva roky a sjezdili s ní celé Čechy. V současné době skupina Embassy dokončuje své debutové album, které by mělo vyjít v dubnu tohoto roku.
Jako první singl si Embassy vybrali Krylova Anděla. Důvodů k takové volbě bylo hned několik. Píseň by měla být především připomenutím událostí, které se staly před dvaceti lety. „Žili jsme v komunismu jen krátce, přesto víme, že se stala spousta špatných věcí. Lidem by se to mělo připomínat, ozvlášť mezi mladými existuje hodně lidí, kteří už o té strašné době nic nevědí,“ říkají Embassy. Zpěvák Marcus Tran má navíc s písničkou spojené konkrétní události. Jednak to byla první píseň, kterou se naučil hrát na kytaru, a jednak kvůli ní jeho otce málem poslali do vězení, když ji zazpíval na večírku ROH.
Více info o kapele najdete na facebooku skupiny Embassy.
Embassy – Anděl

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze