Neskutečný omyl zažili Black Eyed Peas na cenách NRJ

  • Neskutečný omyl zažili Black Eyed Peas na cenách NRJ Fotogalerie (9)
    • 26.01.2010
    • Tisk

    Při vyhlašování ceny za nejlepší zahraniční kapelu na NRJ Awards došlo k záměně dvou kapel

    Sdílejte článek:

Při vyhlašování letošních cen francouzské rozhlasové stanice NRJ došlo v kategorii nejlepší zahraniční kapely k záměně dvou kapel. Moderátor vyhlásil jako nejlepší kapelu čtyřčlennou formaci Black Eyed Peas. Vzápětí vyšel najevo neskutečný omyl. Na moderátorovi se podepsala nervozita a popletl, že cenu měla dostat německá skupina Tokio Hotel.
Přes veškerou snahu uvést nedopatření na pravou míru, si moderátor vysloužil od plného sálu pískání a bučení. Cenu pro nejlepší zahraniční zpěvačku si odnesla americká soulová zpěvačka Rihanna, cenu skokana roku dostala Lady Gaga.
Nejlepším zahraničním zpěvákem byl vyhlášen Robbie Williams, který si odnesl také čestnou cenu a na předávání zazpíval píseň Morning Sun. Zklamaní Black Eyed Peas se mohli utěšit alespoň cenou za nejlepší zahraniční píseň, kterou získali za hit I Gotta Feeling. NRJ Awards se letos konaly po jedenácté.
Videoklip: Black Eyed Peas – I Gotta Feeling

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.