Již zítra zahraje v Hard Rock Cafe česká legenda Blue Effect

  • Již zítra zahraje v Hard Rock Cafe česká legenda Blue Effect Fotogalerie (4)
    • 14.01.2010
    • Tisk

    Zítra, tedy v pátek 15.1. vystoupí v pražském Hard Rock Cafe legendární Blue Effect. Vstup je zdarma!

    Sdílejte článek:

Což takhle páteční koncert zadarmo? Blue Effect, jedna z nejslavnějších českých kapel, vystoupí v pátek 15.ledna v pražském Hard Rock Cafe. Vstupné se neplatí!
Tímto koncertem začíná nová tradice - Hard Rock Cafe bude pravidelně nabízet vystoupení populární české nebo slovenské kapely. Vstup na tyto koncerty bude pro diváky zcela zdarma. Je velmi stylové,že novou tradici zahájí skupina Blue Effect, vždyť je to jedna z nejslavnějších a nejdéle působících kapel v Česku a jejich koncerty jsou opravdu velkým zážitkem. Blue Effect založili v roce 1968 baskytarista Jiří Kozel a kytarista a zpěvák Vladimír Mišík a bubeník Vlado Čech. Stěžejní postavou a do dnešních dnů vůdčím elementem je geniální a velmi osobitý kytarista Radim Hladík, který se dnes obklopuje mladými muzikanty,např. Honzou Křížkem (dříve člen kapely Walk Choc Ice).
Nejznámější skladby skupiny Blue Effect jsou třeba Čajovna a Sluneční hrob, obě písně samozřejmě během pátečního koncertu zazní – stejně jako novější kousky. Pokud ještě tápete, kde Hard Rock Cafe najdete, hledejte na Malém náměstí nedaleko Staromáku!
Přijďte, koncert začíná ve 20:00!
Blue Effect – Čajovna

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze