J.A.R. rekapitulují a vydávají DVD & CD 1989-2009

  • J.A.R. rekapitulují a vydávají DVD & CD 1989-2009 Fotogalerie (1)
    • 29.12.2009
    • Tisk

    Legendární kapela J.A.R. slaví dvacetiny a mapuje uplynulou kariéru na pozadí historických událostí.

    Sdílejte článek:

Legendární kapela J.A.R. v čele s Romanem Holým letos slaví dvacetiny a mapuje uplynulou kariéru na pozadí historických událostí naší historie.

V pátek 17. listopadu 1989 hráli poprvé a zřejmě i osudově spolu vydrželi dodnes. J.A.R., legendární „funkymetla snů“ v čele s Romanem Holým, Otou Klempířem, Danem Bártou, Mirkem Chyškou, Bady Zbořilem, Filipem Jelínkem, Frantou Kopem, Robertem Balzarem, Radkem Kašparem a Michaelem V. letos slaví 20 let, stejně jako „mlácení studentů na Národní“, a tak jejich poslední dvounosič (DVD a CD) mapuje uplynulou kariéru skupina pozadí nejvýraznějších událostí naší novodobé historie, které komentuje zcela unikátní booklet. Kromě výběru toho nejlepšího z jejich šesti řadových alb a nového singlu Ples Es na CD přináší toto ojedinělé DVD s loňským koncertem v Lucerně, všemi realizovanými klipy, fotogalerií a především dvouhodinovým dokumentem Michaela V.

Více informací: www.rap.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.