The Australian Pink Floyd Show 2. února v Tesla Areně

Po roce se tributní kapela The Australian Pink Floyd Show vracejí s novou premiérovou show s novou pódiovou produkcí Big Pink – Greatest Hits.

Za posledních pět let, kdy kapela koncertuje se stále novými a dokonalejšími show po celém světě, se řady jejich obdivovatelů pořádně rozrostly. Kapela slibuje, že tato nová show Big Pink – Greatest Hits bude ještě větší, s více lasery, více kostýmy a dokonce více efekty.
Členové kapely až pedantsky úzkostlivě lpí na každém detailu show, aby každý aspekt tvorby Floydů reprodukovali skutečně notu po notě věrně tak, jak jim jejich nesporný hudební talent dovoluje. To, že se jim to daří skutečně na výbornou ukazují tisíce fanoušků po celém světě tím, že se na jejich koncerty vracejí, více a více, rok po roce, protože stále znova nemohou uvěřit svým očím a uším. Díky nim slavní Pink Floyd žijí dál.
Comfortably Numb, Hey You, Wish You Were Here, Another Brick In The Wall, Dogs, Money, Run Like Hell, Time, Great Gig in the Sky …to je jen zlomek z více než 20 klasických hitů Pink Floyd, které na koncertech zazní.
Show 2. února od 20:00 v Tesla Areně.
Vstupenky: v předprodeji Sazkaticket od 690 do 1.390 Kč.
Více informací: www.aussiefloyd.com
Pink Floyd: Comfortably Numb

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze