Eddie Stoilow pokřtili své debutové album Best Of

  • Eddie Stoilow pokřtili své debutové album Best Of
    • 19.12.2009
    • Tisk

    Skupina Eddie Stoilow před vyprodaným Lucerna Music Barem pokřtila svoje první CD Best Of.

    Sdílejte článek:

Ve čtvrtek 10. prosince skupina Eddie Stoilow před vyprodaným Lucerna Music Barem pokřtila svoje debutové album nazvané nezvykle Best Of.

Skupina Eddie Stoilow pokřtila svoje první CD nazvané hrdě Best Of na čtvrtečním koncertu v naprosto vyprodaném Lucerna Music Baru, kde hráli jako hosté Support Lesbiens.
Mladou kapelu nevyvedla z rovnováhy ani přislíbená neúčast jejich honorárního člena a fanatického fanouška Boba Klepla, který se zdržel kdesi na hereckém zájezdu. Druhý kmotr – Pavel Cejnar – se vyrovnal s touto situací naprosto perfektně a pokřtil CD s výběrem toho nejlepšího od Eddie Stoilow hned po jejich páté skladbě Floating.
Nejnovější hit Hey You znal v publiku skoro každý, však se také skupině dostalo obrovského aplausu a skandování fanoušků. Jejich dav se rozdělil na dvě skupiny – na jednu, jež skandovala Eddie a druhou volající Stoilow.
Partička Eddie Stoilow si tak skvěle užila krásný hodinový koncert, ale i křest. Vše s krásnou atmosférou. Zahráli například zmiňovaný aktuální singl Hey You, Make Up nebo Caroline.
Společné turné se Support Lesbiens zakončí koncert 19. prosince v chrudimském klubu Inferno.
Více informací: www.eddiestoilow.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze