Skupiny Traband a Dva pořádají benefiční koncert

  • Skupiny Traband a Dva pořádají benefiční koncert
    • 20.12.2009
    • Tisk

    Benefiční koncert na podporu dětí v ústavní péči na Zakarpatské Ukrajině: skupiny Traband a Dva.

    Sdílejte článek:

V pondělí 21. prosince se ve Futurum Music Baru koná benefiční koncert skupin Traband a Dva na podporu dětí v ústavní péči na Zakarpatské Ukrajině.

Zakarpatská Ukrajina, periférie střední Evropy, zásobárna levné pracovní síly, tvrdá realita ukrajinských dělníků zneužívaných velkými stavebními firmami a kriminálními strukturami, bez pojištění… A co jejich rodiny, jejich děti?
V pondělí 21. prosince od 20:00 se ve Futurum Music Baru uskuteční benefiční koncert skupin Traband a Dva na podporu dětí v ústavní péči na Zakarpatské Ukrajině.
Skupina Traband se vrací na koncertní pódia. Má nové písně, možná zase malinko tvrdší než ty z Přítele člověka. Aktuální složení je čtyřčlenné a kapela používá kytaru, baskytaru, barytonovou kytaru, harmonium, trumpetu, křídlovku, tubu, bubny, činely, dětské pianko, foukací harmoniku, metalofon a tranzistorové rádio. A zpívá z plných plic.
Dva – jsou pár, Ona a On. Ona zpívá a hraje na dechové nástroje, On obstarává beatbox a kytaru. V roce 2006 dali dohromady kapelu Dva a svůj žánr sami definovali jako „folk neexistujících národů“. Jejich první deska Fonók způsobila na poli české hudby bouři, která ještě zcela neutichla.
Vstupenky: na místě za 150 Kč.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.