Toxique definitivně ukončili pokojíčkovou éru

  • Toxique definitivně ukončili pokojíčkovou éru Fotogalerie (6)
    • 17.12.2009
    • Tisk

    Vánoční koncert minulý týden v Akropoli definitivně ukončil pokojíčkovou éru skupiny Toxique.

    Sdílejte článek:

Nadmíru vydařený Vánoční a zároveň závěrečný koncert SOFAsticated Tour 2009 Toxique v pražské Akropoli uzavřel pokojíčkovou éru skupiny.

Naplněný sál si užil všechny hity skupiny Toxique z jejich první desky a skupina navíc zahrála i skladby, které budou na desce další. Někteří z publika navíc našli pod stromečkem zdobícím pódium i dárky se svým jménem. Jenom zpěvačka Klára Vytisková reklamovala u Ježíška telefonem, že pro ni pod stromečkem nic nezbylo, což vánoční skřítci ihned napravili a poslali vánoční zásilku rovnou za nezbytné sofa….
Další pražské koncerty jsou naplánovány až na příští podzim a znovu čas předvánoční. Mezitím však kapela bude nahrávat věci na zmiňovanou druhou desku, chystat absolutně novou designovou image, zahrají na vybraných festivalech a určitě už na jaře připraví novinkový singl.
„Čerstvě nominovaní“ Toxique v kategorii Pop & Dance v rámci Hudebních cen Óčka 2009 do Vánoc ještě stihnout zajet v rámci projektu „Toxické Vánoce“ do výchovného ústavu (DDŠ) Sedlec Prčice (21. prosince).
Zároveň věnují několik skladeb do připravované hudební počítačové hry Rockstar – život nanečisto, která prostřednictvím PC hry modelující různé životní situace připravuje klienty dětských domovů na možné obtížné chvíle, které je čekají po opuštění bran ústavu. Hra však není určena výhradně pro děti z domovů, ale i pro všechny jejich vrstevníky, potažmo nejširší hráčskou veřejnost, kterou zaujme. Vše pod patronací občanského sdružení Múzy dětem (www.muzydetem.cz), se kterým se rozhodli spolupracovat.
Toxique hrají ve složení Klára Vytisková, Patrick Karpentski, Jan Lstibůrek, Viliam Bereš a Roman Vícha.
Více o skupině: www.toxique.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.