Projekt členů Skyline Hiffi & MC Jacob bude k vidění v Lucerně

  • Projekt členů Skyline Hiffi & MC Jacob bude k vidění v Lucerně Fotogalerie (10)
    • 14.12.2009
    • Tisk

    Hiffi & MC Jacob – nový projekt dvou členů Skyline,se představí zítra na jejich koncertě v Lucerna Music Baru.

    Sdílejte článek:

Jeden projekt, tým dvou, jeden za mašinkami, druhý za mikrofonem – Hiffi a Jacob rozhodně nejsou na taneční scéně žádnými nováčky.
Jako členové Skyline, přední české elektronické kapely, absolvovali za dlouhé roky stovky živých vystoupení na prakticky všech významných místech a festivalech v Česku, a spolupracovali s řadou renomovaných producentů a umělců s Čech i ze zahraničí – MC Jacoba lze zaslouženě nazvat ostříleným party veteránem, pravidelně doprovázejícího především drum'n'bassové DJs na české scéně (Suki, Katcha, Bassbeast crew), spolupracoval ovšem i s některými respektovanými zahraničními jmény (Roni Size, DJ Muffler, MC Det, Dynamite, pokud jmenujeme alespoň pár z nich), zatímco Hiffiho producentské kvality ho dovedly do různých oblastí – počínaje produkcí alb (nejen Skyline), a konče výrobou znělek pro známou českou televizní stanici.
Sdílejíc stejnou vášeň pro elektronickou hudbu, Hiffi a MC Jacob jsou tady, aby vám ukázali pořádný electro breakbeat odvaz – jsou připraveni vtrhnout na podium Lucerna Music Baru a pokud vás totálně nerozsekají samotní Skyline nebo jejich host Grove, oni dva vás přesvědčí, že opravdu neexistuje publikum, které nelze totálně rozštípat! Ten správný čas k tomu nastal právě teď…
Vstupenky na koncert Skyline, kde vystoupí nejen oni dva, ale i Grove s Bárou Vaculíkovou, jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 200,– Kč + poplatky prodejce nebo v pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku.
Koncert se koná 15. prosince v Lucerna Music Baru, klub bude otevřen od 20:00 hodin.
Více info na:
www.myspace.com/grovebreaks
www.myspace.com/losdodosbreaks
www.skylineweb.cz
www.myspace.com/skylinecz
www.myspace.com/hiffiandjacob
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/…ckupromotion

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.