Vyprodaný vánoční koncert MIG 21 se vydařil

  • Vyprodaný vánoční koncert MIG 21 se vydařil Fotogalerie (6)
    • 11.12.2009
    • Tisk

    V naprosto vyprodaném Lucerna Music Baru rozdávala skupina MIG 21 vánoční překvapení jako o život.

    Sdílejte článek:

V naprosto vyprodaném Lucerna Music Baru v úterý 8. prosince rozdávala skupina MIG 21 s Jirkou Macháčkem vánoční překvapení jako o život.

Vánoční koncert skupiny MIG 21 byl vyprodán už několik týdnů dopředu. A jako každým rokem se chlapci z MIG 21 nechali unést předvánoční atmosférou a tradičně připravili několik překvapení a vánočních dárků pro fanoušky.
Skvělým vystoupením zazářil host Jan Ryšavý z Mladé Boleslavi, výherce soutěže, vyhlášené společností Ekokom. Soutěžilo se o nejlepší text na jednu ze tří písniček MIG 21 (www.jaktridit.cz). A vítězný text na písničku Twist, v jeho podání pod názvem Třiď, si i zazpíval za doprovodu MIG 21. A protože nepopírá, že je věrným posluchačem skupiny a navíc i důsledným třídičem domácího odpadu, téma písničky mu nedělalo problém. Tak potvrdil, že třídění je sexy a navíc to nic nestojí. Jak Jan sám říká „*dělá to, co obvykle, třídí odpadky do barevných kontejnerů a u toho pozoruje krásné holky s čepicí“* (celý text níže).
Jirka Macháček stál před nelehkým úkolem. Vybíral z několika desítek textů, do finále jich prošlo patnáct a následně zvítězil ten Janův. Před koncertem zkoušeli jednou ve zkušebně a pak až na zvukové zkoušce před samotným koncertem. Vítěz nepopíral, že měl před vystoupením velkou trému, ale cítil podporu všech členů skupiny, kterou Jiří Macháček ještě navíc těsně před vystoupením potvrdil slovy „to dáme“.
Zpestřením koncertu byl i další host – nevidomý zpěvák a hráč na akordeon Mario Bihári.
Překvapením bylo zařazení úplně nové písničky Na zotavenou, zazněly však samozřejmě největší hity, které si zpíval s chutí doslova celý Music Bar i s obsluhou (Bývá mi úzko, Věrka, Tančím, Malotraktorem, Venkovan kluk, Sněhulák a mnoho dalších).
Více o soutěži na www.jaktridit.cz a o skupině na www.mig21.cz.
Vítězný text soutěže:
Jan Ryšavý: Třiď
Dělám jenom to, co dělám obvykle / Zkus taky odpadky třídit nezvykle / Můj kontejner / Je barevný / Už je to tu / Jedu do sběrného dvora s lednicí / Vidím z okna krásnou holku s čepicí / Popelnice / Nikdy více / Už je to tu

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.