Monkey Business chystají předvánoční čtyřicítku

  • Monkey Business chystají předvánoční čtyřicítku Fotogalerie (1)
    • 12.12.2009
    • Tisk

    Česká pop-funky skupina Monkey Business chystá na předvánoční Prahu speciální koncert. A oslaví na něm nejen blížící se Vánoční svátky.

    Sdílejte článek:

Celá show nesoucí název 40 let!!! se uskuteční ve čtvrtek 17. prosince od 20:00 hodin ve velkém sále pražské Lucerny.

Proč 40? Je hádanka pro všechny hosty. Možná 40 let od myšlenky založení kapely Monkey Business, možná 40 let věrného přátelství mezi Romanem a Matějem, možná na 40 let podepsaná smlouva mezi členy kapely na její působení. Můžete hádat? Odpověď se dozvíte až 17. prosince v Lucerně.

Kromě známých i méně známých skladeb se fanoušci „Mankáčů“ mohou těšit na množství nevšedních kostýmů a řadu speciálních hostů, jejichž jména budou až do 17. prosince ponechána v utajení.

Jak jsme už u Monkey Business zvyklí, můžeme tedy čekat výjimečný večer, plný výjimečné hudby v podání výjimečných hudebníků. A pozor! Kapela se nechala slyšet, že na tento jedinečný večer nebude vůbec od věci, když fanoušci přinesou vkusný dárek – a nemusí být vánoční.

Po skončení koncertu jsou všichni srdečně zváni na after party do Lucerna Music Baru, kde budou své černé kotouče roztáčet DJ Maceo a DJ Mikuláš.

Vstupenky: v předprodeji Ticketpro za 349 Kč.

Více informací: www.monkeybusiness.cz

Monkey Business: My friends

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.