Cocotte Minute a Elektrick Mann - Akropolis v pátek

V pátek 11. prosince v 19:30 se v Akropoli odehraje biomechanická mutace rytmů a samplů, tvrdé basy, tepajících kytar a nihilistických tex­tů.

Živelná nu-metalová kapela Cocotte Minute hraje od roku 2002 ve složení Zeller – zpěv, Codan – basa, Přéma – kytara, Czendál – kytara a Pavloas – bicí. V roce 2007 byla vyhlášena na Žebřík 2006 Sony Ericsson Awards Objevem roku. Husarským kouskem byl jejich boj s vydavatelem Monitor-EMI, vypovězení smlouvy a vydání alba Sado Disko Vol.1 vlastními silami. V příštím roce k němu přibude Sado Disco Vol.2.
Electrick Mann z ValMezu do Prahy přijedou poprvé. Tato kapela produkuje muziku na pomezí hip-hopu, hard core a punku. Jeich styl bývá označován také jako „alhorap“. Už patnáct let předvádí svůj originální ležérní přístup hlavně na klubových vystoupeních a festivalech. Poslední album Kokar Pičkan vydali před třemi lety.
Cocotte Minute – Měl bych tě sejmout

Vstupenky: v předprodeji Ticketpro a Akropolis za 140 Kč, na místě 170 Kč.
Více informací: www.cocotteminute.org, www.elektrickmann.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.