Last minute – premiéra francouzsko-amerických Moriarty

  • Last minute – premiéra francouzsko-amerických Moriarty
    • 03.12.2009
    • Tisk

    Nepropásněte českou premiéru francouz- sko-amerických Moriarty – dnes od 20:00 v Akropoli.

    Sdílejte článek:

Americký a irský folk, venkovské blues a elegantní country nabídne dnes večer francouzsko-americká skupina Moriarty. Palác Akropolis, 20:00.

Moriarty jsou odkazem na D*eana Moriartyho*, hrdiny románu *Na cestě od Jacka Kerouac*a. Je jich pět – jedna diva a její čtyři bratři. Nevíme odkud pocházejí, objevili se někdy koncem minulého století a jsou tu dodnes. Má se zato, že někteří z nich jsou z Ameriky, protože zpívají anglicky… Nadčasový zážitek, který míchá americký a irský folk, venkovské blues z jihu Spojených států a elegantní country… Tato francouzsko-americká skupina velmi rychle dobyla svými koncerty evropské i americké publikum. Jemná dynamika a krásná melodika je infikována Rosemary, zpěvačkou původem z Ohia, dcerou folkového hudebníka, který ji již v osmmi letech naučil stovky amerických písní… od Kings Of Conveniece přes Depeche Mode až k rhytm'n'blues. Do Prahy Moriarty přijíždějí hned po úspěšném austral- ském turné.
Vstupenky: za 320 Kč v Paláci Akropolis.
Více informací: www.myspace.com/moriartylands
Pokud navštívíte tento koncert francouzsko-amerických Moriarty, máte šanci získat lístek na Rachida Tahu (arabské písně a melodie, podrobnější zprávu přineseme) za půlku předprodejní ceny. Pro prvních 30 návštěvníků, kteří si zakoupí vstupenku na místě bude od 19 hodin na pokladně Paláce Akropolis připravena speciální nabídka 50 % slevy na koncert Rachida Tahu 10. února v pražském Lucerna Music Baru.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.