Festival Mighty Sounds zahajuje předprodej a hlásí změnu

  • Festival Mighty Sounds zahajuje předprodej a hlásí změnu
    • 04.12.2009
    • Tisk

    Festival, který už dávno není jen o ska a punku, čeká v příštím roce přesun.

    Sdílejte článek:

Festival, který už dávno není jen o ska a punku, a který v posledních letech navštěvovalo cca 10.000 lidí, čeká v příštím roce přesun. Akce se bude po pěti letech stěhovat z luk u vesničky Olší na travnatou plochu letiště Čápův dvůr v Táboře.
Hlavním důvodem přesunu je fakt, že pronajímatel pozemků v Olší po loňském apokalyptickém dešti a s ním spojeným katastrofálním stavem areálu není nakloněn myšlence dalšího konání akce v tomto místě.
Podstatné je ale i to, že pořadatelé neměli jako nevlastníci pozemků možnost připravit areál na festival pomocí trvalejších zásahů do těchto zemědělských pozemků.
Letiště v Táboře po dlouhém hledání a jednáních s majiteli různých areálů nakonec vyhrálo konkurs a přebírá tak štafetu po Olší. Pro táborské letiště mluví hlavně fakt, že místo je již „odzkoušené“ z jiných akcí (festivaly pod hlavičkou Planet), pod celou plochou je systém odvodu vody a nejde o neútulnou betonovou plochu, ale o travnatý pažit. Svoji roli hrálo i to, že festival zůstává ve stejném regionu.
Od** 1. 12. 2009** bude na stránkách www.mightysounds.cz spuštěn předprodej, kde si budete moci zakoupit limitovanou edici 300 kusů lístků v hodnotě 500 Kč. Ke každé objednávce obdržíte malý dárek v podobě CD, placky nebo samolepky.
Zároveň bude možné zakoupit si lístek v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, kde až do konce února pořídíte lístek za 590Kč.
Lístky se jako každý rok samozřejmě budou periodicky zdražovat, takže neváhejte a pořiďte si ten vůbec nejlevnější.
V každém případě jednání s headlinery a ostatními interprety pro rok 2010 je v plném proudu a už teď se můžou návštěvníci těšit na kapely, které budou jako každoročně zveřejňovány na festivalovém webu, facebooku a ve zcela novém freezinu, který bude distribuován po klubech a hospodách po celé ČR.
MIGHTY SOUNDS vol. 6
120 interpretů z celého světa na šesti scénách
zaměření: ska, punk, rock ‚n‘ roll, reggae, dancehall, hard core, drum'n'bass, jungle ad.
datum: 16. – 18. červenec 2010
místo: Tábor, letiště Čápův dvůr
loňská návštěvnost: 10.000

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze