Marta Jandová a Die Happy představují speciální edici Best of

  • Marta Jandová a Die Happy představují speciální edici Best of Fotogalerie (12)
    • 08.12.2009
    • Tisk

    Marta Jandová pro české posluchače rekapituluje pěveckou kariéru speciální edicí alba Best Of.

    Sdílejte článek:

Die Happy a frontwomanka Marta Jandová pro české posluchače rekapitulují šestnáctiletou pěveckou a hudební kariéru speciální edicí alba Best Of.

Po šestnácti letech v Německu se Marta Jandová vrátila do Čech. Pro české posluchače rekapituluje svoji pěveckou kariéru speciální edicí alba Best Of. Upozorňuje tak, že není pouze porotkyní v úspěšné Česko Slovenské Superstar, ale především vynikající frontmankou stále existující a stále populární skupiny Die Happy.
Marta Jandová a Die Happy – Best Of je výběr největších hitů za šestnáct let existence této vynikající rockové kapely. Die Happy se pravidelně vrací koncertovat i do Čech, převážně v období letních festivalů (naposledy O2 Sázavafest). Příští rok by měly být jejich návštěvy daleko četnější. Společně s agenturou Silver Sound Management, která je součástí vydavatelství Sony Music a se kterou se kapela dohodla na spolupráci, připravují několik jarních koncertů, letní festivaly a závěr roku by měl patřit turné po deseti – dvanácti městech v Čechách i na Slovensku. „Po vydání alba Best of a následné promo kampani jsou tak tyto koncerty logickým vyústěním naší spolupráce,“ říká Marta Jandová.
Kapela se sešla minulý týden ve studiu Propast, kde proběhlo soustředění a příprava nových písní na chystané nové album. „To by mělo vyjít pravděpodobně příští podzim, ale to je zatím hrubý odhad,“ dodává zpěvačka.
Die Happy – Supersonic Speed

Více informací: www.diehappy.de

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.