Před AIR vystoupí Richard File s projektem We Fell To Earth

  • Před AIR vystoupí Richard File s projektem We Fell To Earth Fotogalerie (29)
    • 11.12.2009
    • Tisk

    Před koncertem AIR 12. prosince vystoupí Richard File z U.N.K.L.E. s projektem We Fell To Earth.

    Sdílejte článek:

Před koncertem AIR v SaSaZu 12. prosince od 21:00 vystoupí Richard File z U.N.K.L.E. a Wendy Rae Fowler s projektem We Fell To Earth.

Pražský koncert AIR, který proběhne v sobotu 12. prosince v klubu SaSaZu, už zná další vystupující. Před AIR zahraje dvoučlenný band We Fell To Earth z Londýna, za kterým stojí Wendy Rae Fowler a Richard File. Po vyprodaném premiérovém vystoupení v londýnském ICA se vydali na tour s AIR, které doprovází na všech evropských koncertech.
Richard File se proslavil coby člen slavného hudebního uskupení U.N.K.L.E., kde působil od roku 1999 a podílel se na albech Never, Never, Land a War Stories. Známé jsou také jeho remixy pod hlavičkou U.N.K.L.E., kde mu pod rukama prošly skladby od Queens of the Stone Age, Depeche Mode, The Duke Spirit, Garbage, Placebo a dje Shadowa. S Jamesem Lawellem vyprodukovali i několik dj mixů pod Unklesounds (např. Edit Music for a Film: Original Motion Picture Soundtrack Reconstruction).
V lednu 2008 Richard File U.N.K.L.E. opustil, aby se mohl naplno věnovat svému novému dvoučlennému projektu We Fell To Earth. I když sami prohlašují, že jejich náladová hudba odkazuje např. i ke krautrocku a hudebním vlivům skupin Can nebo Faust, tak vlivy UNKLE jsou zde ke slyšení téměř v každé skladbě. Své debutové album vydali letos pod stejnojmenným názvem We Fell To Earth a českému publiku ho představí premiérově 12. prosince před koncertem AIR v klubu SaSaZu.
Vstupenky: v předprodeji Ticketpro za 1.200 Kč, VIP za 1.600 Kč.
Více informací: www.wefelltoearth.com, www.aircheology.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.