Army Of The Pharaohs v Lucerna Music Baru

Ve čtvrtek 3. prosince od 21:00 hodin Lucerna Music Baru předvede volné seskupení Army Of The Pharaohs, pětice MC', hodně tvrdý rapový rituál.

Army Of The Pharaohs by si klidně mohli říkat Společenství nejtvrdších. Tohle *„volné seskupení podobně smýšlejících rapperů*“, dal v roce 1998 dohromady Vinnie PazJedi Mind Tricks s vizí east coast underground all stars teamu. V dalších jedenácti letech příšlo jedno EP, dvě LP, několik změn v sestavě a hřbitovní rezervaci v Údolí králů.
Do Prahy dorazí pod hlavičkou AOTP pětice MC’s, tvořících základní osu týmu – Reef The Lost Cauze, Apathy, Celph Titled a dvojka OuterSpace. Reef to hraje nejen na skvělé desky, ale už se tu osvědčil i naživo – na letošním Hip Hop Kempu patřil k tomu nejlepšímu a nejtvrdšímu, co bylo k vidění. Apathy a Celph Titled mají za sebou vystupování v další undergroundové superkapele – Demigodz. Celph Titled se objevil už na HHK’04 a krom legendárních punchlines má na triku i účast na desce projektu Mikea ShinodyLinkin Park.
Vstupenky: v předprodeji LMB za 450 Kč, VIP 800 Kč, na místě 550 Kč.
Více informací: www.myspace.com/…fthepharaohs

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.