Finalisté SuperStar vystoupí v pondělí v OC Chodov

  • Finalisté SuperStar vystoupí v pondělí v OC Chodov Fotogalerie (2)
    • 27.11.2009
    • Tisk

    Centrum Chodov přivítá 1. prosince 2009 všech 12 finalistů soutěže Česko Slovenská SuperStar.

    Sdílejte článek:

Sleduje je celý národ a nyní vystoupí jako celek na koncertě v Praze. Centrum Chodov přivítá 1. prosince 2009 všech 12 finalistů soutěže Česko Slovenská SuperStar. Kromě hudebního vystoupení se fanoušci mohou těšit také na osobní setkání s rodícími se hvězdami během podpisové akce.
Dominika Stará, Jan Bendig, Monika Bagárová, Martin Chodúr, Miroslav Šmajda a další, dnes již vyřazení finalisté populární televizní soutěže Česko Slovenská SuperStar, vystoupí v úterý 1. prosince 2009 od 17:00 hodin na venkovním parkovišti Centra Chodov. Celkem 12 mladých zpěváků představí na svém koncertě nejzdařilejší písně, se kterými soutěží o přízeň milionů televizních diváků. „Jsme rádi, že pro vystoupení finalistů Česko Slovenské SuperStar v Praze bylo vybráno právě Centrum Chodov“ říká Jana Mouchová, marketingová manažerka společnosti Unibail Rodamco, majitele Centra Chodov.
Bližší informace o akci jsou k dispozici na www.centrumchodov.cz
Martin Chodur a Jan Bendik – Dont Let The Sun Go Down On Me

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.