Projekt Big Demoiselles vol 1 v klubu La Fabrika

  • Projekt Big Demoiselles vol 1 v klubu La Fabrika Fotogalerie (4)
    • 29.11.2009
    • Tisk

    Big Demoiselles vol 1–projekt klubové noci zaměřený na současnou českou elektronickou­ scénu.

    Sdílejte článek:

Big Demoiselles vol 1– to je projekt klubové noci dvou zpěvaček – Jitky Charvátové a Vandy Choco, zaměřený na současnou českou elektronickou­ scénu.

V sobotu 19. prosince v holešovickém klubu La Fabrika od 19:30 představí dvě zpěvačky – Jitka Charvátová (ex Skyline, vystupovala také s Mejlou Hlavsou a Fiction) a Vanda Choco (Cartonnage) projekt Big Demoiselles, zaměřený na českou elektronickou­ scénu.
Proběhne také křest debutového alba Jitky Charvátové Feed My Lion, její koncert a vystoupení skupiny Cartonnage. Autorská deska Jitky vznikla v produkci Armina Effenbergera. Propojuje prvky electro popu, 8 biu, ambientních nálad, ale i hip hopu. Navíc, ti kdo dorazí na koncert, si mohou CD koupit předpremiérově a exkluzivně přímo na místě. Oficiálně vyjde totiž až v lednu 2010. Cartonnage a Jitka Charvátová plánují společné turné po republice během března a dubna 2010 .
Vstupenky: v předprodeji Ticketportal za 170 Kč, v La Fabrika pak za 180 Kč.
Více na www: jitkacharvato­va.com, www.myspace.com/jitkacharvatova.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.