Dara Rolins si splnila sen a připravila vánoční dárek

  • Dara Rolins si splnila sen a připravila vánoční dárek Fotogalerie (26)
    • 28.11.2009
    • Tisk

    Součástí velkolepého Vánočního koncertu Dary Rolins v SaSaZu bylo i natáčení alba Šťastné a veselé.

    Sdílejte článek:

Součástí velkolepého Vánočního koncertu Dary Rolins 11. a 12. listopadu v pražském klubu SaSaZu bylo i natáčení alba Šťastné a veselé.

Velkolepý hudební projekt „vánočního koncertu“ slavných světových hitů, do kterého se Dara Rolins pustila, vyvrcholil 11. a 12. listopadu v pražském klubu SaSaZu. Dva kamiony plné nejmodernější techniky proměnily klub v koncertní sál amerického střihu, který hostil kompletní čtyřicetičlenný symfonický orchestr pod taktovkou Davida Solaře.
Repertoár, o který se s Darou podělil např. Paľo Habera, Tina, Matěj Ruppert, Tonya Graves, Dan Bárta, Marta Jandová a DJ Wich, byl skutečně koncipován jako velká slavnostní show s nečekaně svěžím a pestrým uchopením proslulého repertoáru. V originálních duetech se představili slavné, populární světové skladby (například od George Michaela, Johna Lennona, Stevie Wondera, Donny Summer a dalších) ale i slovenská klasika v netradiční interpretaci i výpravném aranžmá.
Bonusem je remake legendárního megahitu Zvonky štastia s názvem Zvonky 2009 samozřejmě v duetu Karlem Gottem.
Součástí show bylo natáčení vánočního alba Šťastné a veselé, které se objeví na pultech už 30. listopadu a bude obsahovat to nejlepší z obou koncertů.
Dara Rolins: Štěstí chce tebe

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze