30 Seconds To Mars mají nové album This Is War

Kalifornská rocková partička 30 Seconds To Mars má pro své fanoušky vánoční dárek v podobě nového alba This Is War s pilotním singlem Kings & Queens.

Charismatický frontman skupiny 30 Seconds To Mars Jared Leto k novým písním uvedl, že kapela na nové album nabrala hudebně trošku jiný směr.
"Chtěli jsme se posunout do jiných míst, což pro nás byla velká výzva, která vyžadovala přesnost, poctivost, ale především spoustu práce,“ uvedl mimo jiné k přípravám desky.
Nad natáčením nových písní, které probíhalo v Los Angeles, dohlížel slavný producent Flood, který v minulosti pracoval i s kapelami U2, Nine Inch Nails, Depeche Mode nebo Smashing Pumpkins. Je podepsán taktéž pod pilotním singlem nové desky, kterou se stala dravá a velmi hitová píseň Kings & Queens.
Dodejme, že 30 Seconds To Mars mají na svém kontě za poslední album A Beautiful Lie, které zaznamenalo velký úspěch i v České republice, několik zlatých a platinový desek a dalších ocenění ze všech končin naší planety. Velký podíl na úspěchu desky měly i singlové hity From Yesterday, A Beautiful Lie a The Kill.

Album This Is War vydal label EMI 23. listopadu.

Více informací: www.thirtysecondstomars.com
30 Seconds To Mars – From Yesterday

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz