Dan Bárta & Illustratosphere chystají Vánoční koncerty

Dan Bárta s Illustratosphere pokračují v narozeninovém turné i v prosinci. V rámci předvánočních koncertních zastávek vystoupí i na Slovensku.

Pěkným dárkem pro všechny fanoušky Dana Bárty & Illustratosphere bude zcela jistě nový videoklip ke skladbě Nejen Ian z posledního alba Animage. Scénář napsal Roman Týc a ujal se i režie. Točilo se v listopadu v jednom velkém obchodním domě s nábytkem a v hlavní roli se představí – a rád – Jan Budař. Kromě Budaře, který dal Ianovi svou tvář, se v klipu objeví rodinní příslušníci kapely (např. otec Dana Bárty či děti Roberta Balzara), spolupracovníci a kamarádi. Premiéra klipu proběhne 16. prosince v La Fabrice v Holešovicích… a možná přijde i Ian…
Vánoční koncerty:

  • 03.12. Plzeň, Buena Vista
  • 10.12. Žilina, Hotel Holiday INN
  • 11.12. Bratislava, Heineken Tower Stage
  • 15.12. Divadlo bez Zábradlí, Praha
  • 16.12. La Fabrika, Praha – premiéra nového klipu Nejen Ian
  • 18.12. Pardubice, Dům hudby
  • 19.12. Polička

Pro skutečně velký zájem kapela Illustratosphere odehraje druhý vánoční koncert v Praze nejen pro všechny, kteří nestihli sehnat lístky na vánoční koncert v Divadle Bez zábradlí. Kapacita lístků (za 350 Kč) je velmi omezena.
Více informací: www.danbarta.cz, www.facebook.com/…stratosphere
Dan Barta a Illustratosphere – Some People

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.