NiceLand podpoří boj proti AIDS exkluzívním singlem

Kapela NiceLand se rozhodla aktivně zapojit do boje proti HIV a AIDS a podpořila limitovanou CD kompilaci Art For Life – Dej si bacha!

Skupina NiceLand vybrala pro limitovanou edici píseň Where The Light Comes From a stala se tak jedinou kapelou, která poskytla na kompilaci exkluzivní, dosud nevydaný song. Píseň se spolu s další skladbou Lost In Encryption v minulosti objevila pouze v akustické verzi v českém filmu Ocas ještěrky.
„Vlastně se to celé seběhlo náhodou, když jsme s bubeníkem navštívili křest charitativního kalendáře Art for Life a zjistili jsme, že celou akci zajišťuje náš známý, který nás požádal o přispění. Účast na charitativních akcích je pro nás zásadní, už v minulosti jsme spolupracovali například na projektech Lejly Abbasové, proto jsme ihned souhlasili. A jsme rádi, že zrovna vybraná skladba, trochu jiná, než většina našich ostatních, se může podílet právě na tomto projektu,“ vysvětluje frontman kapely Michal Motyčka.
Kromě NiceLanda přispěly také kapely Ohm Square, The Prostitutes, Cartonnage a další.
Album Art For Life – Dej si bacha! vydané v omezeném počtu 500 kusů bude pokřtěno za účasti řady osobností podílejících se na jeho vzniku. Součástí večera bude také česká premiéra švédského monodramatu Po Fredrikovi, které jedinečně zpracovává téma HIV/AIDS v příběhu o boji s láskou, virem a sebou samým. Výtěžek z divadelního představení i z prodeje CD obdrží Česká společnost AIDS pomoc.
Kde: Klubovna, Dlouhá 37, 2. patro
Kdy: pondělí 23. listopadu 19:00
Skladba Where a Light Comes From se na Štedrý den objeví zdarma ke stažení na oficiálních stránkách kapely NiceLand.
Ocas ještěrky – videoklip NiceLand – Lost in Encryption

Více informací: www.niceland.cz a www.bandzone.cz/niceland

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze