Bandzone.cz přináší revoluční formát koncertů showcase

  • Bandzone.cz přináší revoluční formát koncertů showcase Fotogalerie (3)
    • 19.11.2009
    • Tisk

    V pražském Paláci Akropolis se v pondělí 23.11. od 18:00 odehraje malá hudební revoluce!

    Sdílejte článek:

Největší český hudební web Bandzone.cz poprvé přináší do České republiky populární formát tzv. „showcase“, při kterém dostává vetší množství kapel omezený časový prostor na to, aby ukázaly, co v nich skutečně je.
V pražském Paláci Akropolis se v pondělí 23.11. od 18:00 odehraje malá hudební revoluce. Šest mladých talentovaných kapel se utká o přízeň diváků i důležitých lidí z hudebního byznysu, kteří budou na koncertu přítomni. Publiku se představí kapely Fake Tapes, Super Tuzex bros., Hentai Corporation, No Heroes, The Pooh a Shogun Tokugawa. Pořadí vystupujících kapel bude vylosováno až těsně před začátkem akce.
V čem showcase spočívá?
“Každá kapela dostane pouhých 20 minut na svou show, během kterých ze sebe musí vydat to nejlepší. Kapely hrají povinně na společnou kompletní aparaturu, to znamená, že budou vystupovat jedna po druhé, s minimálními časy na přestavbu a zároveň si tak budou muset poradit s nezvyklou situací,“ říká zakladatel Bandzone Michal Novák. Bandzone se postárá o účast manažerů, pořadatelů festivalů a dalších důležitých lidí, kteří mohou kapele v případě, že je svým výkonem přesvědčí, opravdu pomoci. „Abychom kapely ještě více motivovali, rozdali jsme každé 50 lístků. Je na každé kapele, jak vážně k celé akci přistoupí a zda lístky rozprodá mezi své fanoušky a zajistí si tak na místě výhodu v podobě „domácího prostředí“. Zároveň nám tak dokáže, že ani obchodní stránka fungování kapely jí není cizí,“ dodává Novák.
Lístky je možné zakoupit za 90 Kč u vystupujících kapel, případně za stejnou cenu i v předprodeji v Paláci Akropolis.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze