Britští rockeři UFO na turné k nové desce The Visitor

Britská rocková skupina UFO v čele s frontmanem Philem Moggem v Retro Music Hall představí v sobotu 21. listopadu v Retro Music Hall album The Visitor.

Anglická rocková skupina UFO vznikla před čtyřiceti lety. Jejich stylem je spojení hard rocku a heavy metalu. Na vrcholu byli v 80. letech, kdy výrazně ovlivnili Steve Harrise (Iron Maiden), Kirk Hammetta (Metallica), Dave Mustaine (Megadeth), Franka Hannona (Tesla) a další.
Současné složení skupiny: Phil Mogg, Vinnie Moore, Paul Raymond, Pete Way a Andy Parker.
UFO mají na svém kontě 20 studiových a 10 koncertních alb.
Na jejich albu The Visitor z května letošního roku najdeme čistá aranžmá, chytlavé melodie a svěží energie.
Sám zakládající člen kapely a frontman Phil Mogg o desce říká: „*Všichni ti, kteří naší hudbu znají a po léta jí žijí, najdou na nové desce všechny naše charakteristické znaky a ti ostatní, kteří nás teprve objevují tam najdou lehkost, vtip, dynamiku“.*
The Visitor těží zejména z úspěšné spolupráce se světově proslulým kytaristou Vinnie Moorem, který přišel do UFO na podzim 2003 a vložil do alb You Are Here (2004) a The Monkey Puzzle (2006) excelentní kytarové umění.
Můžeme se těšit na tradiční rockový večer okořeněný silnými kytarovými kouzly Vinnie Moora pod taktovkou Phila Mogga a jeho textů, které jsou velmi různorodé, někdy až výstředně vtipné, někdy jemně zkoumavé, ale i dojemné a hluboké.
Den před pražským koncertem vystoupí UFO v Masters Of Rock Café ve Zlíně.
Vstupenky: v předprodeji Ticketstream za 650 Kč. Začátek koncertu ve 20:00.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.