Mandrage stále hledají ženu pro svůj byt

  • Mandrage stále hledají ženu pro svůj byt Fotogalerie (6)
    • 20.11.2009
    • Tisk

    Čtyři kluci z Plzně spolu hrají asi pět let a teď si dali dohromady inzerát: Hledá se žena…

    Sdílejte článek:

Víťa, Bolan, Coopi a Mates – plzeňská kytarovka Mandrage – vydávají album nazvané Hledá se žena uvedené úspěšným stejnojmenným singlem a klipem.

Plzeňská kapela Mandrage, která vydala před dvěma lety sympatické debutové album Přišli jsme si pro vaše děti, nyní přichází s naturálnějším a především vyhranějším albem, opírajícím se o úspěch aktuálního megahitu Hledá se žena, který dal zároveň albové novince i jméno .
Mandrage nejsou projekt, který je zaměřený na peněženky dobře vypadajících teenagerů. Takřka slabikářově kopírovali tu nejpoctivější cestu k albu. Hráli za pivo a párek, pro dva znuděné barmany a tři plesnivé pankáče. Obrazili kluby, hospody a další obskurní štace. „Jsme kytarovka a vůbec se nebráníme slovu pop,“ vysvětluje textař a kytarista Bolan. Nutno říct, že i na novém albu to dokazují. Přes úvodní hitovky – a singly tady najdete minimálně tři – vás kapela vtáhne do svého světa, který je pro někoho až nečekaně složitý a vyjadřuje jasnou výpověď a nespokojensot s věcmi kolem sebe. Například silné opusy Píseň z Marsu nebo Bezejmenný dav působí jako memento alba.
Nové album, které vzniklo za výrazné spolupráce producenta Pavla Karlíka, jehož rukopis je patrný na albech skupin Lucie, Wanastowi Vjecy, ale také Living Colour nebo Michala Hrůzy, vychází podpořeno úspěchem singlu i klipu v takové míře, že se o tom většině domácích kapel ani nezdá…

Album Hledá se žena vychází u Universal Music 23. listopadu.

Mandrage – Hledá se žena

Více informací: www.mandrage.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.